Yukarı Çık

Dilpark Çeviri AjansıDilpark Çeviri Ajansı

Patent Çevirisi

Patent Çevirileriniz İçin Güvenilir Çeviri Ortağınız 

Hizmet verdiğimiz uzmanlık alanları içinde ilk sırada yer alan patent çevirilerinde iddialıyız ve fikri mülkiyet alanında aranılan çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. İlgili teknik terminolojiye hâkim ve patent çevirisinde en az 5 yıl deneyime sahip profesyonel kadrolu ve serbest çalışan çevirmenler ve editörlerden oluşan ekibimizle patent tarifnamelerinizin ve patent ile ilgili diğer belgelerinizin çevirisinde en yüksek kaliteyi taahhüt ediyoruz. Tüm patent tercümanlarımız, patentlerin koruma kapsamını belirleyen istemler bölümünün çevirisinde uzmandır. 

Patent Çevirilerinde İş Akışı 

Şirketimizde patent belgesinin çevirisine başlanmadan önce ilk aşamada tekniğin bilinen durumu ve tekniğin arka planına ilişkin kapsamlı araştırma yapılır ve tutarlılık ve doğru terimleri kullanma amacıyla terminoloji listesi oluşturulur. Talep edilmesi halinde terminoloji listesi müşterinin onayına sunulabilir. Sonraki aşamada, patent belgesi ilgili teknik alanda deneyimli profesyonel patent çevirmenlerimize yönlendirilir, çeviri sürecinin ardından ilgili patent belgesi şirket içi editörlerimizce kontrol edilip gerekli düzeltmeler yapıldıktan sonra Türk Patent Enstitüsü’nce kabul edilen formatta müşteriye teslim edilir. 

Gizlilik Taahhüdü 

Kadrolu ve serbest çalışan tüm çevirmenlerimiz, dil uzmanlarımız ve editörlerimiz ile gizlilik sözleşmesi imzalanmaktadır. 

Patent tercümesinde hizmet verdiğimiz alanlar şöyledir:

Patent ve fikri mülkiyet alanında sunduğumuz çeviri hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için info@dilpark.com adresine e-posta gönderebilir veya +90 (324) 337 38 89 numaralı telefonu arayabilirsiniz.